process 3


Yurt Dışında Yaşayanlar: Doğru insanla birlikte olduğunuzu nasıl anlarsınız?

Pek üstünde durulmayan bu üç senaryo yurt dışına yerleşme planlarınızı başarıya ulaştırabilir ya da alt üst edebilir.

Nasıl ki gençler yaşlılığın onların başına hiç gelmeyeceğini sanırlarsa, yabancı bir ülkeye göçenler de ilişkilerinde zorluklar yaşama ihtimalini yok sayma eğilimi gösterirler.

Yurt dışına yerleşme sürecini çok iyi başaran birçok insan tanıyorum. Hepsinin ortak özelliği, zorluklarla karşılaşınca odaklanmaları ve esneklik gösterebilmeleri.

Yurt dışında yaşayanların karşılaşma ihtimali olan üç yaygın sorunun çözümlerini burada bulabilirsiniz.

process 3

Yurt Dışında Yaşayanlar: Mali Durumunuzu Koruma Yolları

Kendi ülkenizde belki de maddi açıdan çok rahattınız ama yabancı bir ülkede yaşayanlar parasal konularda başlarını çok çabuk derde sokabilirler.

Çoğu kişinin düştüğü tuzaklara düşmemeniz için size yardımcı olmak isterim, ancak söze başlamadan önce kanunen benim yetkili bir kredi danışmanı ya da mali müşavir olmadığımı belirtmek zorundayım.


Para hakkında bildiğim her şeyi kendi deneyimlerimden öğrendim, hemen hepsi de size başkalarının söyleyebileceği şeylerle zıt düşüyor.


process 3


Yurt Dışında Yaşayanlar: Yeni Bir Dili Hızla Öğrenme VE Ana Dilinizde Konuşmamanın Olumsuz Etkilerini Hafifletme Yolları!

Size çoğu kişinin bilmediği bir şey göstermek istiyorum.

Dünyada yabancı bir ülkede, yeni bir dil konuştukları yeni bir hayata başarıyla geçiş yapan hiç abartısız binlerce insan var.

Bu yazıda bu işi nasıl başardıklarını ve sizin için en iyi yöntemleri bulacaksınız :)


CANLI GÜNCELLEME ALIN

İstenmeyen mesajlar almayacağınıza söz veriyoruz - yalnızca en son kaynak ve haberleri göreceksiniz!