Uzmanlar İçin Online Grup Süpervizyonu

Dünyanın dört bir yanında Türkçe konuşanlar için yardım...

Yetkinlik Ve Güven Gelişimi İçin GRUP SÜPERVİZYONU TANITIM SEMİNERİ

"Dünyanın dört bir yanında Türkçe hizmet veren ruh sağlığı çalışanları için . . ."


Bu ücretsiz sunumun amacı ruh sağlığı uzmanlarına, becerilerini ve danışan gruplarını geliştirmelerine yardımcı olacak olan Grup Süpervizyonunu tanıtmak. 


Kimler katılabilir?

• Tedavilerinde psikoterapi kullanan Psikiyatrlar.
• Kendilerine en uygun danışan kitlesine ulaşmak isteyen Psikologlar.
• Danışan sayılarını artırmak isteyen, fakat bunu nasıl başaracaklarından veya müdürlerini nasıl etkileyebileceklerinden emin olamayan Aile ve Okul Danışmanları.

Düzenli olarak halka yönelik, herkesin ulaşabileceği; oyalanma probleminden ergen bağımlılığına kadar farklı sorun yelpazesini içeren birçok kaynak yayınlıyorum. Erken çocukluk dönemi sorunlarıyla çalışıyorum; kreş ve okullarda ebeveynlere ve çalışanlara yönelik verdiğim eğitimlerle de tanınıyorum.

Fakat bu çalışma halka açık değil, sadece danışmanlık becerilerini yükseltmeye kararlı uzmanlar içindir. Uygun olmayan gruplarla lütfen paylaşmayın.

Bu sunum dört bölümden oluşuyor:

1- İlk bölümde ilk görüşmenin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.
2- İkinci bölümde gerçek bir vaka süpervizyonu olacak (danışanların gerçek kimlikleri belli olmayacak)
3- Üçüncü bölüm bu Süpervizyon Grubundan ne bekleyebileceğinizi, en önemlisi bu grubun kimler için olmadığını açıklıyor.
4- Dördüncü bölümde grupların devamına katılmak için nasıl kayıt olacağınızı öğreneceksiniz. Aynı zamanda benden süpervizyon almış kişilerin deneyimlerini dinleyebilir, soru sorabilirsiniz.

Buradan kayıt olarak hemen yerinizi ayırtın:

http://irembray.com/superv