Tüm Eğitimler

TÜM EĞİTİMLER! Bu sayfaya düzenli olarak geliştirdiğim yeni eğitimler koyuyorum. Yeni eğitimlerden haberdar olmak, geliştirmemi istediğiniz eğitimleri bana bildirmek için benimle iletşime geçmeniz yeterli.

Çocuklar çok hızlı büyüyorlar. Aşağıdaki eğitimleri hemen hayatınıza geçirebileceğiniz şekilde hazırladım:

Bilinçli Anne Baba Eğitimi– 300 TL

Tüm Yazılarım ve Videolarım – 100 TL

7 Adımda Öz Güven Programı – 200TL

Çocukların Ekran Bağımlılığına Son Verme Sistemi – 100TL (Çocuklarla yapabileceğiniz alternatif aktiviteler içeren Büyülü Sandık eklendi)

Çocuklarda Sorumuluk Bilinci İçin 5 Adımlık Sınır Formülü – 100TL

Seçme Yazılarım ve Videolarım – 50TL

eğitimler

Dosyaları, ödeme yaptıktan sonra göndereceğiniz e-posta’ya 24 saat içinde ileteceğiz. Videolar bilgisayarınızda açabileceğiniz mp4 formatında hazırlanmıştır. Tüm içeriği  flashdiskte adresinize kargo ile 48 saat içinde teslim alacaksınız. Mobil cihazlarınızdan erişmek üzere de sadece yazılı içeriklerin(pdf) e-posta adresinize gönderilmesini tercih edebilirsiniz. Teslim aldıktan sonra sadece şahsınıza ait olmak üzere dosyaları kendi bilgisayarınızda yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Danışanların Eğitimler Hakkındaki Yorumları:

‘Kendimi olduğum gibi sevmeyi öğrenmenin bu kadar çok şeyi değiştireceğini tahmin etmemiştim. İrem Bray’in eğitimlerini herkese tavsiye ediyorum.’

‘Birbirimize daha güzel sözler söylüyoruz, birlikte eğleniyoruz, çocuğumuz artık tırnağını yemiyor.’

‘Her şey çok daha net, eskiden hep doğru mu yapıyorum diye şüphe ederdim kendimden; şimdi mükemmel olmak zorunda hissetmiyorum. Ben rahat olunca herkes rahatladı.’

‘Hayata bakışım değişti, çocuğumu ne kadar sıktığımı, onu olduğu gibi kabul etmediğimi anladım. Herkesin başarı tanımının ne kadar yetersiz olduğunu gördüm, galiba gerçekten sevmeyi öğrendim. Ailece teşekkür ederiz.’

eğitimler

Satın Almak için:

Banka havalesi ile veya yurtdışında iseniz PayPal üzerinden kredi kartı ile ödeme yapmak için ödeme bilgilerini size ulaştırmabilmemiz için [email protected] adresine mail atın,  Ödemeyi yaptıktan sonra eğitim programlarının en geç 24 saat içinde dijital ortamda size, 48 saat içinde dilediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

İrem Bray

İrem Bray uzman bir psikolog ve deneyimli bir Aile Terapisti'dir. Aile terpistleri yetiştirmekte, aile eğitimleri vermekte, bireylere, çiftlere, ailelere ve aile şirketi sahiplerine yardım etmektedir. Kendisine15 dakikalık ücretsiz öngörüşmeniz için terapi @ irembray.com adresinden veya 0090 538 912 33 36 telefon numarasından hemen ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir