7 Adımda Öz Güven Programı

Merhaba,

7  Adımda Öz Güven Programı’na gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Öz güven doğal olarak hepimizin içinde vardır. Ancak çeşitli yaşantılarımızın etkisi ile bazı durumlarda kendimizi öz güvenli hissetmeyiz. Bu programı, içinizdeki doğal öz güveni harekete geçirmek için hazırladık. Kendi kendinize, kolayca uygulayabileceğiniz 7 haftalık program bilimsel bilgi, öğreti ve deneyimlere dayanıyor.

Öz Güven

7 Adımda Öz Güven Program Neleri İçeriyor, Nasıl İşe Yarıyor?

Kendi kendinize yapacağınız bu deneyimsel  çalışmada içinde bulunduğunuz durumu anlayıp, kabul ederken bizim söylememize gerek kalmadan  içsel olarak ne yapacağınızı biliyor olacaksınız.

Çalışma 7 oturumdan oluşuyor. Her oturumda oyun, farkındalık, kabul ve paylaşım olmak üzere 5 bölüm var.

Oyun bölümü sayesinde:

 • Hayal kurmak günlük yaşamınızın pratiğine girecek ve yaratıcılığınız artacak.
 • Gelişen yaratıcılığınız sayesinde günlük hayatta karşılaştığınız problemlerinizi çözmeniz kolaylaşacak.

Farkındalık bölümünde:

 • İçinizde henüz kelimelere tam dökülmemiş duygu ve düşüncelerinizi dile getirerek farkındalığınız gelişecek.
 • Dile dökmek problemin üzerinizdeki yükünü hafifletecek, somutlaştıracak; geleceğe güvenle bakmanızı ve davranışlarınızda daha cesur olmanızı sağlayacak.

Kabul bölümü:

 • Kabul etmek; içinde bulunduğunuz durumla ilgili yoğun suçluluk, yargılama, utanç, yetersizlik, kaygı gibi duygularınızın olumsuz etkilerinden özgürleşmenizi kolaylaştıracak.
 • Olumsuz yaşantıları kabul etmek iyileşmenizin önündeki dirençlerinizin ortadan kalkmasını sağlayacak.

Paylaşım bölümü:

 • Paylaşmak rahatlatır.
 • Bu eğitimi alan kişileri veya paylaşmak isteyebileceğiniz herhangi birini düşünerek yaptığınız paylaşım bu çalışmanın etkisini arttıracak ve kalıcı olmasını sağlayacak.

Değişim bölümü:

 • Değişim ancak karar verdiğinizde gerçekleşir.
 • Çalışma boyunca edindiğiniz farkındalıkların davranışa dönüşmesini destekleyecek.

Biz Kimiz?

Bu linkleri izleyerek bizim hakkımızda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.                

Uzman Psikolog İREM BRAY – Evlilik ve Aile Terapisti

Uzman Psikolojik Danışman NİLGÜN SARI – Psikodramatist

Satın Almak için:

Banka havalesi ile veya PayPal üzerinden kredi kartı ile  200 TL ödeme yaptıktan sonra [email protected] adresine mail atarak  7  Adımda Öz Güven  programının 24 saat içinde size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Not: E-postanıza 24 saat içinde cevap gelmemesi durumunda tekrar mesaj gönderiniz.

1) Banka havalesi ile:

Banka havalesi ile satın almak için [email protected] adresine mail atarak ödeme bilgilerini alabilirsiniz.

2) Kredi kartı ile:

PayPal üzerinden kredi kartı ile ödeme yapmak için önce PayPal sayfasına gelip, para göndereceğiniz kişinin e-posta adresi kısmına [email protected]  adresini girmelisiniz. Ancak bu seçenek bir süreliğine sadece Türkiye dışında bir ülkedeyseniz mümkün.

İrem Bray

İrem Bray uzman bir psikolog ve deneyimli bir Aile Terapisti'dir. Aile terpistleri yetiştirmekte, aile eğitimleri vermekte, bireylere, çiftlere, ailelere ve aile şirketi sahiplerine yardım etmektedir. Kendisine15 dakikalık ücretsiz öngörüşmeniz için terapi @ irembray.com adresinden veya 0090 538 912 33 36 telefon numarasından hemen ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

 1. Merve dedi ki:

  7 adımda özgüven programı özellikle kendi kendime uygulayabileceğim için ilgimi çekmişti. Uygularken kendimi çok daha iyi keşfetme fırsatı buldum. Geçmiş yaşantılarımı ve bunların beni ben yapan şeyle ne kadar bağlantılı olduğunu gördüm. Geçmişi değiştiremesem de kendime dair olumsuz algılarımı değiştirmek için bir adım attığımı düşünüyorum. Sadece bir kez uyguladıktan sonra bile kendimi daha güçlü hissettim. Çok teşekkür ediyorum böyle bir fırsat sunduğunuz için.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir