Titreşim Yükselterek İlişkilerden Keyif Alın

İlişkilerden keyif almanın sırrı, titreşim düzeyinizi yüksek tutmakta. Titreşiminizi yükseltmek doğal olarak hem sizi, hem eşinizi hem de başkalarını etkiler.  Antidepresanlar beynimizin kimyasını değiştirerek bir iyilik hissi yaratır. Peki ya aynı etkiyi kendiniz yaratmayı bilseydiniz?

Eşinizin beyin kimyası bozulduğunda, alınganlık göstermeden ve kendinizi tehdit altında hissetmeden onu sakinleştirmeyi becerebilseydiniz.  Titreşim düzeyimiz yüksek olduğunda alınganlığımız ve karşımızdakini tehdit olarak görme hissimiz azalır.

Titreşimi Yükselterek İlişkilerden Zevk Alma

Enerjimizin ya da titreşimimizin frekansı yükseldiğinde, kendimizi fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak daha hafif hissederiz. Hayatımızda anlamlı rastlantılar yaşanmaya başlar, kendimizi şanslı ve olumlu duygularla dolu hissederiz. Parlarız. Güç, berraklık, huzur, sevgi ve mutluluk hissetmeye ve yaymaya başlarız. Bedenimizin sağlıklı ve güçlü olduğunu hissederiz, duygularımızı kolayca dengeleyebiliriz.

Titreşim Neden Bu Kadar Önemli?

Siz ve ben dâhil evrendeki her şey enerjiden ibarettir ve enerji farklı titreşim ve frekans düzeylerinde bulunur.  Bu titreşimler kendini duygu olarak gösterebilir, bazı kişiler ise titreşimleri renk, ses ya da koku olarak veya diğer duyularla algılayabilir.

Fizikçilere göre, bu titreşimler gerçeklik dediğimiz şeyin yapı taşlarıdır. Gerçeklik, farkındalığın bir hologramı olarak ortaya çıkar.

Enerjimizin ya da titreşimimizin frekansı yükseldiğinde, kendimizi fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak daha hafif hissederiz. Hayatımızda anlamlı rastlantılar yaşanmaya başlar, kendimizi şanslı ve olumlu duygularla dolu hissederiz. Parlarız. Güç, berraklık, huzur, sevgi ve mutluluk hissetmeye ve yaymaya başlarız. Bedenimizin sağlıklı ve güçlü olduğunu hissederiz, duygularımızı kolayca dengeleyebiliriz.

Titreşim Nasıl Yükseltilir?

Titreşim düzeyimiz sağlık, zenginlik, iş ve ilişki durumumuzun temelini oluşturduğuna göre, titreşimlerimizi bilinçli bir şekilde yönetmeyi öğrenmemiz akıllıca olur. Titreşiminizi artırmak için aşağıdaki yöntem ve kaynaklardan faydalanabilirsiniz:

1) Bedensel hareketlilik ve bakım

2) İyi uyuma

3) Sağlıklı beslenme

4) Yapılandırılmamış sakin ve bazen sessiz  zamanlar

5) Sosyalleşme

6) Duygularınızı tanıma ve kabullenme

7) Ne istediğinizi bilme ve o yönde hareket etme

8) Sağlıklı bir topluluğa ait olma hissi

9) Mutlu olmayı isteme ve o yönde hareket etme

10) Şükretme

11) Değişebilme yetisi

12) Nefes farkındalığı

13) Sağlıklı sınırlar koyma

14) Sarılma

15) Gül yağı ile aromaterapi

16) Doğada olma

Titreşim Düşüren Etmenlere Dikkat

Titreşimi düşük insanlarla birlikte olmak ya da haberleri seyretmek, titreşim düzeyiniz yeterince yüksek değilse iyice düşmesine neden olabilir. Huzursuzluk, korku, can sıkıntısı, kıskançlık, utanç, suçluluk, hırs ve öfke gibi duygular hissettiğinizde yargısız bir farkındalıkla titreşim çalışmanıza yönelin.

Evrenin kanunlarından biri de döngüselliktir. Hayatımız döngülerle ilerler. Titreşimlerimiz değişkendir. Sıra dışı insanları normal insanlardan ayıran fark, titreşim yükselten alışkanlıkları günlük hayatın bir parçası haline getirmeleridir.

 

Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0)image:Taylor Johnson

İrem Bray

İrem Bray uzman bir psikolog ve deneyimli bir Aile Terapisti'dir. Aile terpistleri yetiştirmekte, aile eğitimleri vermekte, bireylere, çiftlere, ailelere ve aile şirketi sahiplerine yardım etmektedir. Kendisine15 dakikalık ücretsiz öngörüşmeniz için terapi @ irembray.com adresinden veya 0090 538 912 33 36 telefon numarasından hemen ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

2 Cevaplar

 1. dilara erden dedi ki:

  Çok teşekkürler İrem
  Pek güzel bir yazı. Enerji yükseltmek için yapılması gerekenleri anlaşılabilir şekilde açıklamışsın.
  Psikoloji dünyasının enerjiden bahsetmesini seviyorum.
  Aroma terapi hakkında pek bilgim yok gül yağının etkisi nedir?

 2. İrem Bray dedi ki:

  Sevgili Dilara,
  Desteğin için çok teşekkürler. Gül yağı ve etkisi ile ilgili açıklayıcı birkaç yazı paylaşıyorum:
  https://www.kuraldisi.com/kokularin-frekansi/
  https://www.quantumclinic.expert/rezonans
  http://www.karar.com/hayat-haberleri/dr-erkan-sariyildiz-hastaliklar-frekans-ayarlarinin-bozulmasindan-kaynaklanir-64684
  Yolculuğa devam.
  Sevgiyle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir